Westworld

Yapım 2016 / Amerika
Tür:
Westworld
8.9 /10
9.3
Oy ortalaması: 9.3/10 - 61 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

Dizilla bir süredir yayında sizlere en iyi dizi keyfini sunabilmek için çok çalışıyoruz, sitemizi geliştirebilmemiz adına bizi tavsiye etmeyi unutmayın ve yorumlarınızı esirgemeyin :-)

  
Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler] Yorumunuzu bu bölüme yazınız. [/spoiler]

 1. @dizigurmesi

  Kendisi HBO’ nun Game of Thrones’ tan sonraki başyapıtı olup beyin yakan bir dizidir. Özellikle ilk 5 bölüm ”mindfuck” olarak değerlendirilebilir. Bilim Kurgu, aksiyon ve drama türünde sofistike bir dizi kendisi. Tabi yapımcı HBO olunca çıplaklık da yüksek seviyede oluyor. Uyarmadı demeyin ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

 2. Anonim

  2.sezon neden kaldirildi?

 3. Merhaba. Ali

  Westworld 2. Sezonu buradan takip ediyorduk.
  Yayınlamaya devam edin.
  Game of thrones sayenizde bitirmek üzereyim.
  Emeğinize sağlık ama westword 2. Sezonu verin lütfen

 4. Emrah gül

  2. Sezon 10. Bölüm ne zaman gelecek ?

 5. @aybeyaz

  Emeğinize sağlık..

 6. Mehmet Adıbelli

  Dünyanın en iyi dizisi.

 7. @nero212121

  çok çok sağlam bir dizi.