Shut Eye

Yapım 2016 / Amerika
Tür:
Shut Eye
7.4 /10
9.0
Oy ortalaması: 9.0/10 - 1 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Fala inanma, falsız da kalma demişler. Peki falcılar acaba zannettiğiniz kadar masum mu? Gerçekten geleceği görebiliyorlar mı? Mesela başlarına inebilecek sert bir darbeyi? Los Angeles’ta talih her şeyden önemlidir ve en sağlam döviz kurundan bile daha sağlamdır. Talihin bu kadar meraklısı varken “talih piyasasının” da yeraltı suç şebekelerinin elinde olması şaşılacak olay değildir.

Emekli illüzyonist Charlie Haverford, Los Angeles’ın falcılık potansiyelini görür görmez sahneleri bırakır ve şehrin en ünlü falcılarından biri olmak için kariyer planlarını işletmeye başlar. Roman çingene mafyasının elinde olan Los Angeles’ta adını duyurmaya başlamasıyla birlikte kapısını çalanların sayısı da artış göstermeye devam eder. Bir gün korktuğu başına gelir ve artık Roman mafyasının radarına girmiştir. Yaptığı sağlam tahminler ve müşterilerinin ağzından laf alma becerisi sayesinde kısa sürede iyi para kazanan Charlie, bir gün Roman mafyasıyla hararetli bir tartışmaya girer ve başına sert bir darbe alır. Uyandığında hissettiği tek şey baş ağrısı değildir. Artık gerçek bir medyum gibi geleceği görebilmektedir ve peşindeki Roman mafyasını atlatmak için bu yeni yeteneğinden faydalanması gerekmektedir. Charlie ve sevgilisi Linda’nın maceraları başarılı bir sezon geçirdikten sonra hızla ikinci sezon onayını almıştı. HULU’nun gizli bombalarından olan Shut Eye ikinci sezonu 6 Aralık'ta yayınlandı.

1.Sezon 2.Sezon
1.Sezon 1.Bölüm -
1.Sezon 2.Bölüm -
1.Sezon 3.Bölüm -
1.Sezon 4.Bölüm -
1.Sezon 5.Bölüm -
1.Sezon 6.Bölüm -
1.Sezon 7.Bölüm -
1.Sezon 8.Bölüm -
1.Sezon 9.Bölüm -
1.Sezon 10.Bölüm -
2.Sezon 1.Bölüm -
2.Sezon 2.Bölüm -
2.Sezon 3.Bölüm -
2.Sezon 4.Bölüm -
2.Sezon 5.Bölüm -
2.Sezon 6.Bölüm -
2.Sezon 7.Bölüm -
2.Sezon 8.Bölüm -
2.Sezon 9.Bölüm -
2.Sezon 10.Bölüm -
Dizilla bir süredir yayında sizlere en iyi dizi keyfini sunabilmek için çok çalışıyoruz, sitemizi geliştirebilmemiz adına bizi tavsiye etmeyi unutmayın ve yorumlarınızı esirgemeyin :-)

  
Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler] Yorumunuzu bu bölüme yazınız. [/spoiler]